Červnovým výhercem soutěže Zaměstnanec měsíce se stal strážný Vladimír Balla, který splnil všechny podmínky soutěže. Velká gratulace!!! 

          Vladimír je zaměstnancem společnosti od října 2018. Pracuje v rámci klientských zakázek společnosti LIDL v rámci regionu Ostrava. V současné době je pracovně zařazen na objektu LIDL Ostrava, Plzeňská, kde vykonává ostrahu prodejny jako strážný v uniformě, případně jako detektiv v civilu. Dle nadřízených je svědomitý a proaktivní pracovník, který je velkým přínosem nejen pro naši společnost, ale samozřejmě i pro klienta. Jeho pracovní nasazení se zúročuje v hodnocení společnosti klientem, plněním inventurních cílů prodejny a spokojeností klienta. Zaměstnanci patří velké poděkování za spolupráci a reprezentaci naší společnosti.

Vladimír si jako výhru vybral mobilní telefon. Zároveň s hlavní výhrou dostane Softshellovou bundu s logem společnosti a další drobnosti jako poděkování za jeho příkladnou práci a reprezentaci společnosti BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.