Zaměstnanec měsíce června 2021

Zaměstnanec měsíce června 2021 01.08. 2021

Červnovým výhercem soutěže Zaměstnanec měsíce se stal strážný Vladimír Balla, který splnil všechny podmínky soutěže. Velká gratulace!!! 

          Vladimír je zaměstnancem společnosti od října 2018. Pracuje v rámci klientských zakázek společnosti LIDL v rámci regionu Ostrava. V současné době je pracovně zařazen na objektu LIDL Ostrava, Plzeňská, kde vykonává ostrahu prodejny jako strážný v uniformě, případně jako detektiv v civilu. Dle nadřízených je svědomitý a proaktivní pracovník, který je velkým přínosem nejen pro naši společnost, ale samozřejmě i pro klienta. Jeho pracovní nasazení se zúročuje v hodnocení společnosti klientem, plněním inventurních cílů prodejny a spokojeností klienta. Zaměstnanci patří velké poděkování za spolupráci a reprezentaci naší společnosti.

Vladimír si jako výhru vybral mobilní telefon. Zároveň s hlavní výhrou dostane Softshellovou bundu s logem společnosti a další drobnosti jako poděkování za jeho příkladnou práci a reprezentaci společnosti BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.